Bohaterowie

Demetria Devonne Lovato, 18
"Życie często się komplikuje. Jest dobrze, ale w końcu musisz upaść i podłamać się, znasz to? Choć stabilność nie zawsze wróży coś dobrego. Zawsze możesz zostać modelką i wszystko będzie takie same - szkoła, sesja, szkoła, wybieg, szkoła, impreza, szkoła, chcesz tego? Nie polecam. Czujesz się nie potrzeba, nie możesz na nikim polegać, bo każdy w tej branży jest po części - jak nie po całości - fałszywy. Nawet ja. Trzeba w miarę możliwości pozostać sobą, być silnym i niepokonanym"

Justin Drew "Killer" Bieber, 19
"Życie jest TYLKO jedno, a więc dlaczego mamy się nie bawić? Zabawa to podstawa dobrego życia. Jednorazowe przygody nic nie znaczą, a dają do myślenia, a więc czemu nie? Następnego dnia i tak nic nie pamiętasz tylko po kilku godzinach jedziesz dalej. Nie wyobrażam sobie związku na dłuższy czas jak dzień. Nigdy nie mów nigdy, bo możesz tego żałować. Uwierz i zrób to"

Destiny Hope Cyrus, 18
"Będąc sobą sprawiasz przyjemność sobie i światu. Uśmiechając się sprawiasz komuś radość, bo nawet nie wiesz ile może znaczyć dla kogoś Twoje szczęście. Uśmiechnij się, tak bez powodu. To nie boli. To dodaje Ci skrzydeł. Skrzydeł, które pomagają przetrwać gorsze dni i życiową wspinaczkę

Joseph Adam Jonas, 19
"Niektórzy są aktorami, niektórzy tańczą, a niektórzy śpiewają. Są jeszcze inni, którzy wyróżniają się z tłumu popularsów, a inny są kompletnym dnem społecznym. Do kogo ja się zaliczam? Sam nie wiem. Jestem sobą, dla mnie nie liczy się status społeczny tylko opinia bliskich i tego się trzymam"

Logan Phillip Lovato, 20
"Najważniejszą osobą jest dla mnie siostra, dla Ciebie może wydać się to idiotyczne, ale tak jest. Kocham ją i nie pozwolę aby ktoś spieprzył jej życie. Zabiłbym takiego kretyna

Lucke Michael Parks, 21
"Jeśli nie możesz czegoś zrobić - brnij w to jakby nie było jutra. Życie jest jedno, nikt go za Ciebie nie przeżyje. Idź swoją ścieżką i swoim style, bądź sobą. Seks, alkohol i papierosy - lista rzeczy do kupienia i prosta instrukcja aby przejść na ciemną stronę"

***

Daren Christopher Devon, 23

Alison Jessica "Sonny" Munroe, 20

Olivier David Henrie, 22 

Ashley Isabella Brown, 20

Peter Bruno Mars, 21

Dylan Thomas Sprouse, 20 

5 komentarzy:

 1. Świetne ! Czekam na rozdział ! xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne. ~ @AgnesELaud

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlaczego Destiny a nie Miley? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawdziwe imię Miley to Destiny Hope Cyrus, a zmieniła je na Miley, bo ciągle się uśmiechała, a to skrót od Smiley (taką dali jej ksywkę) i jak wkraczała w świat sławy zmieniła na Miley Ray Cyrus, a żeby być oryginalniejsza dałam jej prawdziwe imię :)

   Usuń
 4. Hahaha, dopiero co przejrzałam bohaterów, a już to kocham ♥

  OdpowiedzUsuń